نمایندگی پاناسونیک تهران

آیا در دنیای امروز ثانیه ای را بدون برق و تلفن و دیگر وسایل ارتباطی میتوان تصور کرد زمانی این ابزار برای آسایش بود اما حالا خود وسیله ای برای پیشبرد علم محسوب میشوند مجموعه ما(شرکت ایده آل گسترصدر) قصد دارد در ضمینه وسایل ارتباطی مفید و بروز باشد امیدواریم که روزی ما هم جزو کشورهای صاحب سبک باشیم.
لذا مجموعه ما با هدف ارتقاء وسیبایل ارتباطی موسسات و نهادها مختلف شروع به فعالت نموده و اکنون پس از سالها تجربه علمی و عملی در مراکز مختلف آماده همکاری در زمینه های مختلف سیستمهای تلفن و سانترال می باشد. همچنین این مجموعه آماده همکاری در زمینه ارائه مشاوره های مختلف در زمینه های مختلف سیستمهای تلفن و سانترال می باشد.

نمایندگی پاناسونیک

درابتدا لازم است  که به معرفی شرکت بزرگ  بپردازیم،کمپانی  که پیش از این با نام شرکت الکتریکی و صنعتی ماتسوشیتا شناخته می شد یک شرکت چند ملیتی است که توسط کونو سوکه ماتسوشیتا در سال ۱۹۱۸۸ در کادوما ، اوساکا ژاپن تاسیس شد و در ابتدای کار به ساخت تجهیزات الکتریکی می پرداخت. نام شرکت از اول اکتبر ۲۰۰۸ از ماتسوشیتا به تغییر یافت. امروزه گروه شرکت‌های  از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه ساخت محصولات الکتریکی و  الکترونیکی به شمار رفته و گستره محصولات آن از اجزا و قطعات الکتریکی تا محصولات الکترونیکی خانگی، اتوماسیون کارخانجات و تجهیزات اطلاعاتی و ارتباطی ادارات را در بر می‌گیرد.شرکت  در سال ۱۹۸۶ با ارائه سیستم hybrid portt ودر سال ۱۹۹۳ با تولید اولین سیستم‌های تلفن دیجیتال super hybridd موجب دگرگونی درصنعت سیستم مراکز تلفن در جهان گردید.شعار،پاناسونیک به ساختن زندگی بهترو دنیای بهتروبطور مداوم کمک به تکامل جامعه وشادی مردم درسراسرجهان متعهدشده است.

بکاربستن ایده های جدید – نمایندگی پاناسونیک:

شرکت ایده آل گستر، بر این باور است که پیمودن مسیر پیشرفت و تکامل بدون ابتکار میسر نیست ، از این رو ارائه ایده های نو مبتنی بر تجارب، دانش و خلاقیت کارشناسان را از جمله اهداف همیشگی خود قرار داده و در این راستا با توکل بر خداوند متعال و پشتیبانی تجهیزاتی و نیروی انسانی ، موفق به راه اندازی “واحد تحقیق و پژوهش و توسعه ” در سال ۹۰ شده و طرح های جدید خود را پس از انجام تحقیقات همه جانبه در بخش های مختلف ارائه می نماید .

حرکت در راستای مسیر استاندارد :

اصل کلی این شرکت ، بر روی سنجش فعالیت ها با معیارهای بین المللی ،اصولی و در راستای استانداردهای تعیین شده بنا نهاده شده است. این امر سبب می شود تا انجام کلیه مراحل مرتبط با کار ، در چهارچوب مشخص و صحیح صورت پذیرد. تمام واحد ها ازجمله فروش ، فنی و مهندسی، نصب و راه اندازی ، خدمات پس از فروش با معیارهای مرتبط تطبیق داده شده تا از روند صحیح کار اطمینان حاصل شود.

شرکت ایده آل گستر در سال ۱۳۸۲با شماره ثبت ۲۹۵۹۷۴از اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی، فعالیت خود را به عنوان  نماینده فروش و نصب محصولات مخابراتی پاناسونیک در ایران آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای مجرب و دوره دیده در مدت کوتاهی توانسته جایگاه خوبی را در بین سایرنمایندگی پاناسونیک کسب نماید. تخصص ما نصب و راه اندازی انواع مراکز تلفن  سانترال پاناسونیک در ظرفیتهای مختلف می باشد و همواره سعی نموده ایم همچون شرکت پاناسونیک در بین رقبای تجاری خود پیشرو باشیم و خداوند را شاکریم که در این راه همواره موفق بوده و هستیم.

شرکت ایده آل گستر صدر به عنوان نمایندگی پاناسونیک از شما به خاطر خرید محصولات پاناسونیک تشکر و قدردانی می نماید و  امیدوار است که بتواند خدماتی درخور این برند و محصولات خوب آن به شما مشتریان گرامی ارائه نماید.

ما همواره انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان خوب را به عنوان چراغی روشن برای ادامه راه طولانی خود قرار داده ایم و از شما متمنی می باشیم که ما را از انتقادات و پیشنهادات خوب خود محروم نسازید……

سرور های مجازی ایران

سرور مجازی چیست؟
فروش ویژه سرور مجازی ایران اینجا کلیک کنید.
سرور خصوصی مجازی (Virtual Private Server) ، تمام ویژگی های یک سرور فیزیکی اختصاصی را داراست با این تفاوت که با استفاده از ابزارهای مجازی سازی مانند VMWARE,KVM,XEN,OPEN VZ –  بر روی یک سرور اختصاصی چندین سرور مجازی راه اندازی می شود.
وب ایده از تکنولوژی کمپانی پیشرو مجازی سازی دنیا، VMWARE بهره می برد.
دسترسی تحت برای ریست وروشن وخاموش VPS، مشاهده ترافیک مصرفی ارائه می شود، همچنین ارائه دسترسی جهت مشاهده Real Time منابع در حال استفاده و دسترسی Console در نیاز قابل ارائه هست.
فروش ویژه سرور مجازی ایران اینجا کلیک کنید.
مزایا سرور مجازی ایران وب ایده :
  1. در اختیار داشتن یک سرور با تمامی منابع و امکانات استاندارد و کامل با هزینه ای بسیار کمتر از سرور اختصاصی
  2. امکان انتقال سرور مجازی از یک میزبان(سرور) به میزبان(سرور) دیگر تنها در چند دقیقه
  3. امکان استفاده از منابع سخت افزار بصورت اختصاصی یا اشتراکی
  4. امکان ارتقاء منابع سرور مجازی ایران به صورت آنلاین و بدون خاموشی سرور، تنها در چند ثانیه

سرور مجازی ایران وب ایده مناسب چه افراد/شرکت هایی است.

  1. اگر وب سایت پربازدیدی دارید که هاست اشتراکی پاسخگوی نیاز شما نیست، سرورمجازی بهترین گزینه است.
  2. اگر آپ تایم بالا مورد نظر شماست و قطعی و اختلال های مکرر به سبب اشکال در سایر وب سایت های سرور اشتراکی این مهم را مختل کرده است، به سرور مجازی مهاجرت کنید.
  3. با استفاده از یک سرور مجازی شما بدون محدودیت می توانید ابزار و سرویس

خرید شارژ ایرانسل بانک تجارت

خرید کارت شارژ ایرانسل از بانک تجارت هم اکنون آماده است. دوستان می توانند با کارت های عضو شتاب، از بانک تجارت – Banke tejarat – tejarat bank – خرید کنند. سوال های خود را در بخش نظرات ارسال کنید.خرید کارت شارژ ایرانسل از بانک تجارت و خرید کارت شارژ همراه اول از بانک تجارت و خرید کارت شارژ رایتل از بانک تجارت و خرید کارت شارژ تالیا از بانک تجارت هم اکنون در سایت شارجت فعال است و شما میتوانید شارژ ایرانسل بانک تجارت خود را به صورت شارژ ایرانسل هزاری بانک تجارت و شارژ ایرانسل هزار تومانی بانک تجارت و شارژ ایرانسل دو هزاری بانک تجارت و شارژ ایرانسل پنج هزاری بانک تجارت و شارژ ایرانسل ده هزاری بانک تجارت و شارژ ایرانسل بیست هزاری بانک تجارت و شارژ ایرانسل دو هزار تومانی بانک تجارت و شارژ ایرانسل پنج هزار تومانی بانک تجارت و شارژ ایرانسل ده هزار تومانی بانک تجارت و شارژ ایرانسل بیست هزار تومانی بانک تجارت و خرید شارژ همراه اول خود را نیز به صورت خرید کارت شارژ همراه اول هزاری بانک تجارت و خرید شارژ همراه اول دو هزاری بانک تجارت و خرید شارژ همراه اول پنج هزاری بانک تجارت و خرید شارژ همراه اول ده هزاری بانک تجارت و خرید شارژ همراه اول بیست هزاری بانک تجارت و خرید شارژ همراه اول هزار تومانی بانک تجارت و خرید شارژ همراه اول دو هزار تومانی بانک تجارت و خرید شارژ همراه اول پنج هزار تومانی بانک تجارت و خرید شارژ همراه اول بیست هزار تومانی بانک تجارت و خرید کارت شارژ رایتل از بانک تجارت خرید کنید و همچنین در حوزه شارژ مستقیم همراه اول از بانک تجارت میتوانید از خرید کارت شارژ مستقیم همراه اول بانک تجارت استفاده کنید و سایت خرید شارژ ایرانسل از بانک تجارت و سایت خرید شارژ همراه اول از بانک تجارت سایت شارجت است که خرید شارژ مستقیم ایرانسل از بانک تجارت و خرید شارژ مستقیم همراه اول از بانک تجارت و خرید ای شارژ ایرانسل از بانک تجارت از سایت شارجت امکان بالا و مطمئنی دارد که میتوانید شارژ مستقیم همراه اول را بدون نیاز به پین کد استفاده نمایید .

خرید شارژ همراه اول بانک ملت

دوستانی که حساب بانک ملت دارن، می تونن مستقیم از سایت ما با کارت خودشون از بانک ملت خرید کنن | بانک ملت ایران | خرید کارت شارژ همراه اول از حساب درگاه بانک ملت | benke mellat | hamrahe avval bank mellat mellatbank خرید شارژ همراه اول از بانک ملت خوب و به صرفه تر از شارژ مستقیم همراه اول بانک ملت نیست اما جالب است . شارژ مستقیم همراه اول خیلی خوب است و شارژ مستقیم همراه اول بانک ملت را میتوانید در نرخ های شارژ مستقیم همراه اول بانک ملت هزار تومانی و شارژ مستقیم همراه اول بانک ملت دو هزار تومانی و شارژ مستقیم همراه اول بانک ملت پنج هزار تومانی و شارژ مستقیم همراه اول بانک ملت ده هزار تومانی و شارژ مستقیم همراه اول بانک ملت بیست هزار تومانی که بسیار جالب و آسان شارژ میشود و فقط نیاز به این است که شماره تلفن همراه اول خود را وارد و پرداخت کنید دیگر نیاز به کد نیست و شارژ مستقیم همراه اول بدون نیاز به کد است . شارژ مستقیم همراه اول یا اتو شارژ همراه اول بسیار آسان و راحت صورت میگیرد مانند شارژ همراه اول بانک ملت که سایت خرید شارژ همراه اول از بانک ملت را میتوان به عنوان مثال شارجت نام برد که بانک ملت را نیز پشتیبانی شارژ میکند و شارژ مستقیم را میتوانید از شارجت خریداری کنید . خرید شارژ همراه اول بانک ملت هم مبلغ های خاص خود را دارد که خرید شارژ همراه اول هزار تومانی بانک ملت و خرید شارژ همراه اول دو هزار تومانی بانک ملت و خرید شارژ همراه اول پنج هزار تومانی بانک ملت و خرید شارژ همراه اول ده هزار تومانی بانک ملت و خرید شارژ همراه اول بیست هزار تومانی بانک ملت که فروش خوبی دارد و میتوانید شارژ همراه اول خود را از شارجت خریداری کنید به صورت شارژ همراه اول بانک ملت و شارژ همراه اول هزار تومانی بانک ملت و شارژ همراه اول دو هزار تومانی بانک ملت و شارژ همراه اول پنج هزار تومانی بانک ملت و شارژ همراه اول ده هزار تومانی بانک ملت و شارژ همراه اول بیست هزار تومانی بانک ملت و امیدواریم از خرید کارت شارژ همراه اول بانک ملت خود لذت ببرید به گونه ای خرید کارت شارژ همراه اول هزار تومانی بانک ملت و خرید کارت شارژ همراه اول دو هزار تومانی بانک ملت و خرید کارت شارژ همراه اول پنج هزار تومانی همراه اول و خرید کارت شارژ همراه اول ده هزار تومانی بانک ملت و خرید کارت شارژ بیست هزار تومانی بانک ملت و خرید شارژ ایرانسل بانک ملت هم در شارجت موجود است و خرید کارت شارژ رایتل بانک ملت و خرید کارت شارژ تالیا بانک ملت که طرفدارانی دارد . kharide sharje hamrahe aval bank mellat kheyli khoob ast ke kharide sharj be soorate kharide sharje hamrahe aval 1000 tomani bank mellat va kharide sharj hamrahe aval 2000 tomani bank mellat va kharid sharje hamrahe aval 5000 tomani bank mellat ba kharide sharje hamrahe aval 10000 tomani bank mellat va kharide sharje hamrahe aval 20000 tomani bank mellat shad bashid va sharje irancell bank mellat va kharide sharje rightel bank mellat va kharide sharje taliya bank mellat ra estefade namayid .